BİLDİKLERİNİZİ UNUTUN, BİZ ANLATALIM!

Meşe ve Çam ormanıyla çevrili çiftliğimizdeki ağaçlardan elde ettiğimiz reçineleri İstanbul’da bulunan modern kimya laboratuvarımızda Eski OSMANLI sıkma ve dökme yöntemleriyle Tek mühür iki üstad olarak işliyor ve elde ettiğimiz Kehribar, Zar, Miskevi, Katalin, Bakalit’ ten üretilmiş tesbihlerimizi beğenilerinize sunuyoruz.


Kendi arazimizde kehribar üretimi yapıp, firmamızın laboratuvarında yılların AR-GE çalışmaları sonucunda 4 senedir sıradışı yüksek değerli takı hammaddesi üretimi yaparak, şahsımıza ait el işi atölyemizde yüksek değerli koleksiyon ürünlerimizi siz değerli koleksiyonerlerin beğenisine sunmaktan gurur duyarız.

HİZMETLERİMİZ;

Kuru torna el işçiliği yüksek değer tespih satışı.

Sadece kuru torna üstadlarına düşük gramaj yüksek değer sıradışı hammadde satışı ve koleksiyonerlere teşbih satışı yapmaktayız.

Kuru torna ustadlarına ve koleksiyonerlere isteğe özel yüksek değer sıra dışı hammadde dökümü.(Laboratuvar ortamında 100 yıla kadar yaşlandırma yapılır)

Tarafımızdan koleksiyoner tarafından alınan hammaddenin, istek doğrultusunda üstad Barış ERGİN yada Üstad Burcu ERGİN kuru torna el işçiliği ile işlenmesi.

Kendi dökümümüz olan hammadde ve kendi dökümümüz olan hammaddeden yapılan tüm tespihlerimiz kişiye özel olup bir eşi yoktur ve tarafınıza soğuk mühür üstad ıslak imzalı sertifika ile teslim edilir.

Dökümünü yapabildiğimiz bazı hammaddeler;

-  ANKA KEHRİBAR

-  ANKA KAYA DAMLA

- ANKA DOMINIC DAMLA

-  ANKA TÜRK FRUZE

-  BACALIT

- CATALIN

- BLOK ZAR

- NANO CERAMIC CATALIN 9H

- NANO CERAMIC CATALIN 11H (Tecrübeli üstad işçiliğine uygundur)

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?